ÖZEL LANSMAN

YENİ İPHONE 6 İÇİN MOUNTR GÜVENLİ

MONTAJ & KABLOSUZ ŞARJ  KILIFI
AYLARDIR BUNUN İÇİN HAZIRLANDIK. iPHONE 6 VE iPHONE 6 PLUS TARİHİNİN EN HEVESLE BEKLENEN IKI LANSMANI OLDU.

BU ARADA MOUNTR ÜRÜN TASARIMCILARIMIZ 7/24 ÇALIŞARAK EN ŞIK ve EN İŞLEVSEL İPHONE 6 KILIFININ HAZIRLIĞINI YAPTI.

 

İNCE ve MODÜLER TASARIM

 

Mountr iPhone 6 kılıf sportif, çok yönlü, ince, hafif bir kasa ve modüler tasarım formu ile donatılmıştır.
Kılıfın üst kapağını çıkarın ve dikey durumda telefonunuzu kaydırın. Zarif tasarımı telefonunuzu darbelerden ve çizilmelerden koruyacaktır.
iPhone 6 nızı Mountr olmayan bir yerde kolayca şarj edebilmeniz için alttaki Konnektörü yuvasından çıkarın ve iPhone şarj kablonuzu takın.

 

GÖREBİLDİĞİNİZDEN DAHA FAZLASI


Mountr ürününün arkasına baktığınızda, telefonunuzu sabitleyen manyetik alıcı ve kablosuz şarj için tam güç aktaran patentli temas plakasını görürsünüz. Onun dışında bir şey göremezsiniz.  

Bunu bilmenizi isteriz, önemli bir bilgi ; İphone 6 kılıfınızın içerisinde hiçbir mıknatıs bulunmamaktadır. Cebinizde veya çantanızda her hangi bir temasta, manyetik kartlarınıza zarar  vermez. Ve hiçbir şekilde telefonunuzun pusulasını ve manyetik alanını etkilemez. 

Mountr iPhone 6 kılıf uçaklarda kullanılan özel bir alüminyum ve dayanıklı polikarbonat malzemeden üretilmiştir. Tam bir güvenli montaj ve şarj çözümü… 2 milimetreden daha az ince bir biçimde tasarlanmış ve katmansal olarak entegre edilmiştir.  

 

MOUNTR İLE iPHONE 6'NIZ KORUMA ALATINDA

Mountr iPhone 6 kılıfı, size güvenli montaj ve kablosuz şarj çözümü sağlamasının yanında aynı zamanda iPhone 6’nızın korunmasına da yardımcı olur.   

Mountr İphone 6 Case uçaklarda kullanılan özel bir alüminyum ve dayanıklı polikarbonat malzemeden üretilmiştir. Çizilme ve kırılma endişesi duymadan telefonunuzu direk ekranı üzerine istediğiniz düz zemine koyabilirsiniz. Tüm ekran etrafında bulunan 0.5 mm'lik pay ile ekranı yüzeyden yeterli ölçüde kaldırarak çizilmelere karşı korur. Telefonunuzun çıkıntılı kamera lensi için mi endişeleniyorsunuz?  Mountr çıkıntılı kamera lensinizi de çizilmelere ve darbelere karşı korur. 

 

İÇEÇEK KOYMA YERLERİ YETERİNCE İYİ DEĞİL

iPhone 6, aracınızda kahve ve bardak koyma yerlerinden daha fazlasını hakediyor.
Aracınızı güvenli bir şekilde kullanmak için kahve ve bardak koyma yerleri yerine size Mountr güvenli montaj ve kablosuz şarj çözümü gerekir.
Mountr, aracınızın içerisinde kablo karmaşası olmadan anında şarj  imkanı sağlar.
Tüm yeni iPhone 6 lara güvenli montaj ve kablosuz şarj çözümü
Mountr bir çözümdür! 

HER ZAMAN MÜKEMMEL BİR UYUM

Hangi iPhone 6 yı seçerseniz seçin... iPhone 6 için mükemmel eşleme sağlayan yeni renk kombinasyonları ve diğer ürünler için bizden ayrılmayın.En son ürün duyuruları ile uyumlu modeller hakkında bilgi almak için bizi Facebook'ta takip edin.